HakkımızdaÇeyrek yüzyıldır ileri makine teknolojisi, nitelikli personel kadrosu ve yıllık 450.000 üretim kapasitesi ile tekstil sektörüne hizmet eden Motif Triko, kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, tasarımdan üretime Türk tekstil dünyasında ilerlemiş ve yeni atılımlarda bulunmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamızın değişmez ilkelerinden biri olan kalite anlayışı ve temelinde insana duyulan saygıdan kaynaklanan müşteri memnuniyeti, firmamıza Tüketici Dergisi tarafından verilen "Tüketici kalite ödülü" kazandırmıştır.

Trikoda kadın modasının öncüsü Motif Triko, iç piyasada kendi etiketiyle, yurt dışında ise seçkin markalara üretim yaparak faaliyetlerine devam etmektedir. Modayı takip eden, feminen şıklığı yakalamak isteyen tüm kadınlar, aradıklarını Motif Triko etiketi ile zincir alışveriş mağazalarında bulabilirler.

Ayrıca toptan satış mağazalarıyla da tüketiciye hizmet veren Motif Triko, yatırımlarını devam ettirmekte ve bu kapsamda 2011 yılında online satış mağazasını hizmete açmıştır.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.